Команда

Салтан Валерія Валеріївна

Голова організації

Saltan Valerija

Народилася 1 квітня 1984 року у м. Запоріжжя, у родині педагогів. У 2001 році закінчила школу №23 м. Запоріжжя. Громадянка України.

Освіта вища: З 2001 по 2006 рік навчалася у Гуманітарному університеті «ЗІДМУ» (наразі КПУ), спеціальність - правознавство, кваліфікація - магістр.

Професійна діяльність: З 2012 року працює приватним нотаріусом Запорізького міського нотаріального округу.

Громадська діяльність: З 2019 року є Головою ГО «Справжні дії».

Заміжня, виховує сина.

Кисельов Максим Миколайович

Заступник голови організації

Kiselov Maxim

Народився 26 січня 1977 року у м. Запоріжжя, у родині інженерно-технічних робітників. В 1994 pоці закінчив школу № 28 м. Запоріжжя. Громадянин України.

Освіта вища: З 1994 по 1999 рік навчався у Запорізькому державному машинобудівному університеті, здобув кваліфікацію радіоінженера.

У 2009 році закінчив Запорізьку державну інженерну академію, отримав диплом спеціаліста «Промислове та цивільне будівництво», здобув кваліфікацію інженер-будівельник.

В 2010 році закінчив Державній інститут підготовки та перепідготовки кадрів промисловості й отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Металургія чорних металів», здобув кваліфікацію інженер-металург, спеціаліст з чорних металів.

Професійна діяльність:

З 2001 року і до тепер працює директором ТОВ «НВКФ «Термо-Інжинирінг». Підприємство спеціалізується на розробці проектної документації на промислове та цивільне будівництво, займається виготовленням металургійного та машинобудівного обладнання, виготовленням вогнетривкої продукції, виконанням монтажних і будівельних робіт на промислових та цивільних об’єктах.

З 2002 року є засновником  ТОВ «Український науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут електротермічного устаткування» (промислове та цивільне проектування; розробка конструкторської документації на металургійне обладнання).

Громадська діяльність: З червня 2018 року є співзасновником ГО «Справжні дії».

Одружений, виховує двох синів.Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі