Запоріжці та деякі супермаркети готові відмовитися від поліетиленових пакетів (Відео)

Триває збір підписів під петицією до Кабінету міністрів з вимогою заборонити використання поліетиленових пакетів. Ініціатива щодо заборони пластика належить ГО «Справжні дії». Автором е-звернення є голова Громадської організації Валерія Салтан. Як альтернативу активісти пропонують екологічно чисті матеріали.

Ситуація з поліетиленом у світі дуже песимістична, а про те, що пластик розкладається десятиліттями і завдає довкіллю непоправної шкоди, знає кожен. Кореспонденти видання «Факти Запоріжжя» поцікавилися, що про проблему та запропоновану ініціативу громадськості думають запоріжці і керівники великих торгових магазинів.


Нагадаємо, автор петиції пропонує заборонити продаж поліетиленових пакетів при роздрібній торгівлі суб'єктами господарської діяльності і ввести відповідальність за порушення заборони у вигляді штрафу.

Ознайомитися із текстом петиції та підтримати звернення можна за посиланням.

Аналогічне звернення ГО вже ініціювала раніше, тоді петиція швидко набрала необхідну кількість підписів і була спрямована на розгляд Запорізької міської та обласної рад. Однак, місцева влада повідомила, що рішення даного питання лежить поза їхньою компетенцією. Мовляв, проблема використання пластикових пакетів є вкрай актуальною, але вирішувати її потрібно на державному рівні.

Тому активісти оголосили збір підписів знову, цього разу адресувавши петицію Кабінету міністрів України. Збір голосів триватиме до середини червня.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі