Запоріжці активно підтримують акцію «День без поліетилену» і челендж #стоппакет (Фото)

Мешканці Запоріжжя активно підтримують акцію «Зелене місто Z: День без поліетилену» та челендж #стоппакет. Люди у соціальних мережах діляться фотографіями своїх «пакетів з пакетами» та власним досвідом боротьби із засиллям пластику та поліетиленових пакетів.

Акція «Зелене місто Z»: День без поліетилену», ініційована Громадською організацією «Справжні дії», відбудеться в Запоріжжі у суботу, 25 травня. Мета акціїпривернути увагу до проблеми надмірного використання поліетиленових пакетів, які в усьому світі визнані шкідливими й небезпечним для людей і довкілля.

 

В рамках інформаційної кампанії щодо заборони надмірного використання пластикових пакетів, ГО «Справжні дії» запустила у соціальних мережах челендж #стоппакет.

Запоріжці фотографують свої «пакети з пакетами» та викладають фото на сторінці Громадської організації у Facebook з відповідним хештегом #стоппакет.

На майданчику ТРК «City Mall» з боку гіпермаркету «Ашан» 25 травня відбудеться фінал акції. Тут працюватиме агітаційний намет ГО «Справжні дії». Містяни, які підтримали акцію у соціальних мережах, зможуть обміняти у волонтерів ГО свої пакети з пакетами на стильні торби, виготовлені з екологічних матеріалів. Акція триватиме з 10 до 12 години.

Зібрані у ході заходу пакети будуть вивезені та передані на одне з запорізьких підприємств для вторинної переробки, повідомила голова ГО «Справжні дії» Валерія Салтан.  

Раніше активісти також зареєстрували е-петицію до Кабінету міністрів про заборону продажу та використання поліетиленових пакетів, окрім виготовлених з екологічно чистих матеріалів. Наразі на підтримку звернення триває збір підписів.  Акція «Зелене місто Z: День без поліетилену» стала продовженням цієї ініціативи.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі