Вихованці Дитячого центру у Михайлівці отримали в подарунок від БФ «Справжні дії» сучасну мультимедійну систему

У селищі Михайлівка Запорізької області у суботу, 1 червня, відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному дню захисту дітей – свято краси, грації, музики, дитячих мрій та посмішок.

Гостей заходу вітали та показували свої численні таланти вихованці Комунального закладу «Дитячий центр» Михайлівської селищної ради, де у різноманітних секціях займається понад 200 дітей з усього району.

У фойє працювала виставка робіт вихованців Центру – секцій декоративно-прикладного мистецтва, технічного моделювання та живопису.

Водночас на сцені відбувалося надзвичайне свято, яке підготували вихованці вокальної студії та танцювального колективу Центру.

На запрошення директора «Дитячого центру» Тамари Заноздри на свято завітала команда Благодійного фонду «Справжні дії» та староста села Тимошівка Михайлівського району Андрій Петров.

Координатор проектів БФ «Справжні дії» Юлій Салтан подякував вихованцям та колективу «Дитячого центру» за чудовий концерт, а також подарував сучасну мультимедійну систему з проектором та екраном.

«Як батько, я знаю, наскільки важливим є духовний, культурний та фізичний розвиток дітей. Коли минулого разу команда «Справжніх дій» приїздила до Михайлівки, ми були вражені тим, з яким натхненням працює колектив «Дитячого центру» і талантами його вихованців.

По суті, всі, хто зібрався сьогодні у цій залі, – люди справжніх дій. Діти, які вперто працюють, розвиваються та досягають нових вершин. Викладачі та тренери, які попри доволі низькі зарплати, фактично на ентузіазмі вчать і виховують дітей. Батьки, які не зважаючи на те, що з ранку до вечора працюють, знаходять сили та можливості підтримувати своїх дітей. Тому ми теж вирішили зробити свій внесок у розвиток «Дитячого центру», – зазначив Юлій Салтан.

Від імені вихованців Центру, їхніх батьків та трудового колективу Тамара Занодра висловила вдячність команді «Справжніх дії» та керівнику Благодійного фонду Катерині Гуменюк.

Нагадаємо, Благодійний фонд «Справжні дії» був створений у лютому 2019 року. Його очолює Катерина Гуменюк. Важливим напрямком у діяльності організаціє є створення сприятливих умов для духовного та фізичного розвитку дітей Запорізького краю.

У квітні 2019 року Катерина Гуменюк та Тамара Заноздра підписали Меморандум про співпрацю та соціальне партнерство, яким визначили напрямки подальшої співпраці Фонду «Справжні дії» та «Дитячого центру» задля створення сприятливих умов для розкриття творчого потенціалу, фізичного, духовного і культурного розвитку дітей та молоді Михайлівської громади.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі