Усі парки Запоріжжя потребують розвитку та осучаснення, - депутат міськради Руслан Божко про новий статус для Парку Перемоги

Усі парки та зелені зони Запоріжжя потребують розвитку та осучаснення. Тож, міські та обласні інстанції повинні надати належну підтримку задля просування подібних ініціатив.

Таку думку висловив депутат Запорізької міської ради від партії «Опозиційний блок» Руслан Божко, коментуючи ініціативу надати найбільшому у місті Парку Перемоги статусу парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення, пише видання "Факти Запоріжжя".


«Я вважаю, що усі ініціативи, пов’язані з розвитком та благоустроєм міста, повинні отримати належний рівень підтримки як з боку міської, так і від обласної влади», - наголосив Руслан Божко.

На сьогодні в Запоріжжі існує близько п’яти великих парків, одним з яких є саме Парк Перемоги. Багаторічне ігнорування та дефіцитне фінансування зони відпочинку призвело до занедбаності місцевості. І це вкрай негативно впливає на соціальний престиж міста.

«Паркові зони міста потребують розвитку, адже це сприяє покращенню соціального статусу нашого міста. Крім того, більшість городян віддають перевагу активному відпочинку на свіжому повітрі, і такі місцини є актуальним варіантом для промислового міста», - додав депутат.

Нагадаємо, з ініціативою щодо надання статусу парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення Парку Перемоги виступили активісти Громадської організації «Справжні дії». Із відповідним клопотанням голова Організації Валерія Салтан звернулася до місцевої влади.

Новий статус, на думку активісті, дасть можливість зберегти лісові насадження в центрі Запоріжжя від вирубки під забудову, покращити догляд за парком і, головне, зберегти улюблене запоріжцями місце відпочинку у природному вигляді. Тож громадська організація клопоче про оголошення території кварталів 7, 8 Олександрівського лісництва ДП «Запорізьке лісомисливське господарство» парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк Перемоги», орієнтовною площею 51 га.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі