У Запорізькій області рятують лиман

Заступник керівника ГО «Справжні дії» Максим Кисельов зустрівся з керівником Кирилівської ради Іваном Малєєвим. Було піднято питання про проблему Молочного лиману.

На зустрічі йшлося про необхідність розчищення промоїни між лиманом і морем, установку геотуба та реалізацію інших заходів з порятунку риби і збереження екосистеми лиману.

За результатами цієї наради, було направлено лист Генеральному директору ТОВ СП «Нібулон»,  Олексію Вадатурському з проханням надати земснаряд.

 Після надання всієї необхідної технічної інформації, з 18 серпня, на лиман зайшла техніка ТОВ СП «Нібулон».Земснаряд був привезений підприємством «Нібулон», і призначений для розчищення дна промоїни і моря. Він допоможе підтримувати глибину дна в каналі Молочного лиману.


Крім того, завдяки зусиллям ТОВ СП «Нібулон», розпочато встановлення захисної гідротехнічної споруди - геотуба, і наповнення його піщаною сумішшю. Встановлення геотуба забезпечить захист від занесення з'єднувального каналу піском, що відбувається в результаті східних вітрів і шторму.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі