У селі на Запоріжжі хочуть закрити єдине відділення банку: занепокоєні жителі звернулися по допомогу до ГО «Справжні дії»

У селі Тимошівка Михайлівського району Запорізької області, де мешкає понад 2,5 тисячі осіб, посадовці хочуть закрити єдине відділення банку. 

Про це повідомив в.о. старости Тимошівського старостинського округу Андрій Петров. 

До старости звернулися місцеві жителі, які занепокоєні тим, що найближчим часом керівництво Запорізького обласного відділення АТ «Ощадбанк» планує закрити відділення у Тимошівці як нерентабельне.

При цьому, жителі села наголошують, що місцеве відділення «Укрпошти» не справляється із навантаженням. Особливо у дні сплати комунальних послуг та отримання пенсій людям доводиться годинами стояти  у чергах.

Андрій Петров та місцеві жителі звернулися до Громадської організації «Справжні дії» із проханням посприяти перед керівництвом Запорізького обласного відділення АТ «Ощадбанк» у тому, щоби відділення банку не закривали.

Голова ГО «Справжні дії» Валерія Салтан повідомила, що діяльність організації спрямована на захист прав та законних інтересів мешканців Запорізької області. Тож найближчим часом очолювана нею організація звернеться до територіального управління АТ «Ощадбанк» з тим, щоб керівництво банку розглянуло можливість не закривати відділення у Тимошівці, а знайшло альтернативні шляхи для оптимізації його роботи. Адже ліквідація банківського відділення спричинить серйозну соціальну напругу у селі та створить незручності для місцевих жителів.  

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі