Статус парку-пам’ятки допоможе зберегти Парк Перемоги, - депутат Запорізької міськради Оксана Губіна

Ініціатива надати найбільшому парку в Запоріжжі – Парку Перемоги статус парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва набула широкого розголосу, припала до душі запоріжцям та знайшла підтримку серед місцевих можновладців. Зокрема, до обговорення ідеї долучилися депутати місцевих рад. 

Так, депутат Запорізької міської ради від партії «Наш край» Оксана Губіна підтримала клопотання про новий статус для Парку Перемоги, що на її думку, дозволить зберегти зелену зону в центрі міста.

«Ініціативу надати Парку Перемоги статус парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва вважаю правильною, адже реалізація цього задуму допоможе зберегти зелені насадження від будь-яких зазіхань та сприятиме благоустрою і розвитку парку», - відзначила Оксана Губіна у коментарі виданню «Факти Запоріжжя».

Депутат зауважила, що для міста із такою несприятливою екологічною ситуацією, як в Запоріжжі, збереження парку є надважливим. 

«Цей парк – чудове місце для відпочинку. Є, де погуляти і посидіти молоді та літнім людям. Для шанувальників активного відпочинку є тренажери та спортмайданчик,  для дітей – гойдалки і просторі галявини. Парк знаходиться в центрі міста, де часто дуже важко дихати, і його потрібно зберегти», - розказала пані Оксана.

Нагадаємо, із клопотанням про надання запорізькому парку Перемоги статусу парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення виступили активісти Громадської організації «Справжні дії».

Голова ГО «Справжні дії» Валерія Салтан зазначила, що впродовж останніх 20-ти років у місті не розвинули жодної паркової зони, натомість, вирубка та спил зелених насаджень проводиться регулярно. Така тенденція призводить до катастрофічного зменшення кількості дерев.

Новий статус дасть можливість зберегти лісові насадження в центрі Запоріжжя від вирубки під забудову, покращити догляд за парком і, головне, зберегти улюблене запоріжцями місце відпочинку у природному вигляді. Тож громадська організація клопоче про оголошення території кварталів 7, 8 Олександрівського лісництва ДП «Запорізьке лісомисливське господарство» парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк Перемоги», орієнтовною площею 51 га.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі