Справжні дії – на користь дітям: у онковідділенні Запорізької лікарні відбулося свято науки та магії (Фото)

Благодійні фонди «Справжні дії» та «Світ милосердя» провели спільну акцію, спрямовану на допомогу онкохворим дітям Запоріжжя. Організатори обіцяють, що такі заходи стануть постійними, а допомога системною.

В суботу, 16 лютого, маленькі пацієнти відділенні онкогематології Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні стали справжніми науковцями та чарівниками. Із майстер-класом до них завітало наукове шоу «Лабораторія професора Антошки». Діти не тільки дізналися багато нового про хімію та фізику, але й самі охоче допомагали професору у його експериментах.

 Як посеред літа створити сніг, як вода проводить електроенергію, які інгредієнти потрібні для домашньої «газованки»  - про це та багато інших цікавинок дізналася малеча під час корисного шоу.

На жаль, не всі пацієнти відділення змогли взяти участь в експериментах, дехто з дітей якраз перебував під крапельницями та на інших необхідних процедурах. Проте, ніхто не залишився без подарунків. Їх до відділення привезли представники двох благодійних фондів – «Світ милосердя» та «Справжні дії». Допомогу в організації свята надали бізнесмени Сергій Данилов та Максим Кисельов, співзасновники ГО «Справжні дії».  

Голова фонду «Світ милосердя» Ольга Годіна передала дітям та у відділення яскраві іграшки, набори для творчості, нові картини для розмальовки, пазли та інші подарунки, які будуть тішити малих пацієнтів відділення.

Подякою для організаторів стали безтурботний дитячий сміх та щира радість в очах дітей. А приємні емоції, як відомо, є найкращими ліками від усіх недугів.

Бережіть себе!

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі