Петицію «Велодоріжки по всій протяжності міста Запоріжжя» зібрала необхідну кількість підписів!

Петиція ГО «Справжні дії» «Велодоріжки по всій протяжності міста Запоріжжя» направлена на розгляд до Запорізької міської ради.

У Запоріжжі стрімко збільшується кількість велосипедистів. Разом з тим, розвиток відповідної інфраструктури – виключно справа добровільна. Окремі заклади та установи встановлюють вело-парковки, в залежності від власного бажання. Також гострим є питання безпеки руху велосипедистів. Відсутність окремої смуги руху, нахабне ставлення деяких водіїв – все це створює небезпеку для велосипедистів.

З метою поліпшення даної ситуації, заступник голови ГО «Справжні дії» Максим Кисельов виступив з ініціативою зібрати підписи під петицією «Велодоріжки по всій протяжності міста Запоріжжя» та направити її на розгляд до Запорізької міської ради.

Менш як місяць петиція не лише зібрала необхідні 750 голосів, крім того її підтримала тисяча запоріжан!

Впродовж місяця тема велодоріжок активно обговорювалась в соціальних мережах. Містяни підтримували ідею відокремленої смуги руху, популяризацію вело-руху в Запоріжжі та створення необхідної інфраструктури.

Сьогодні петиція, відповідно Закону Україна «Про звернення громадян» передана на розгляд до міської ради.

Сподіваємось, що влада дослухається до думки містян та підтримає дану ініціативу. Особливо це актуально в умовах зростання загальної кількості хворих на коронавірусну інфекцію та можливості посилення карантинних заходів.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі