Петицію про мораторій на обрізку дерев у Запоріжжі передано на розгляд міськради

Електронну петицію про встановлення в Запоріжжі мораторію на обрізку усіх дерев, окрім аварійних, яку створили та підтримали запоріжці, передано на розгляд міському голові Володимиру Буряку та депутатам міської ради.

Е-звернення, розміщене на веб-сайті Громадської організації «Справжні дії», у зазначені законом терміни набрало необхідну для розгляду органами  місцевого самоврядування кількість голосів, нагадаємо, для Запоріжжя це не менше 750 підписів. Оскільки петицію підтримали тисяча містян, 12 березня її було спрямовано до міськради.

Згідно зі ст.23-1 Закону України «Про звернення громадян», інформація про початок розгляду електронної петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оприлюднюється на офіційному веб-сайті установи, якій вона була адресована. Розгляд здійснюється не пізніш ніж через 3 робочі дні після набрання необхідної кількості підписів на підтримку петиції, а в разі отримання електронної петиції від громадського об’єднання - не пізніш як через 2 робочі дні після отримання такої петиції.

Авторка петиції, голова ГО «Справжні дії» Валерія Салтан зазначає: попри те, що процедура обрізки зелених насаджень детально визначена у «Правилах утримання зелених насаджень у населених пунктах України», у Запорізькому регіоні реєструються численні випадки порушення технології обрізання. В Запоріжжі та деяких інших містах області склалася проблемна ситуація із безконтрольною обрізкою деревяка спричиняє винищення та псування зелених насаджень.

У зв’язку з цим ініціатор звернення пропонує встановити мораторій на обрізку усіх дерев, окрім аварійних на території м. Запоріжжя та населених пунктів Запорізької області протягом двох років.

Нагадаємо, у грудні 2018 року Київська міськрада терміном на два роки встановила мораторій на обрізку усіх дерев, окрім аварійних.

 

 

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі