Петиція про відставку голови Вільнянської районної ради Андрія Салякіна опублікована на офіційному сайті райради

Петиція «Про висловлення недовіри та відставку голови Вільнянської районної ради Запорізької області Салякіна Андрія Олександровича» у середу, 19 вересня, була оприлюднена на офіційному сайті Вільнянської районної ради.

Цього вимагає Закон України «Про звернення громадян». Згідно ст. 23-1 Закону, інформація про початок розгляду електронної петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку та була подана громадським об’єднанням, повинна бути оприлюднена на офіційному веб-сайті органу влади не пізніш як через два робочі дні після отримання такої петиції.

Наступний етап – розгляд електронної петиції депутатами Вільнянської райради, який повинен бути здійснений не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Найближча сесія районної ради призначена на п’ятницю, 21 вересня. Проте, питання з розгляду петиції до порядку денного не внесене.

Нагадаємо, електронну петицію «Про висловлення недовіри та відставку голови Вільнянської районної ради Запорізької області Салякіну Андрію Олександровичу» було розміщено на сайті Громадської організації «СПРАВЖНІ ДІЇ» 6 вересня. Менш ніж за два тижні її підтримали 200 мешканців Вільнянської громади.

18 вересня активісти ГО «СПРАВЖНІ ДІЇ» подали електронну петицію на розгляд Вільнянської райради.

В тексті петиції йдеться про численні зловживання головою райради службовим становищем та корупційні схеми при організації робіт в комунальних закладах за бюджетний кошт. Крім того, автор петиції наголошує на бездіяльності Андрія Салякіна як посадової особи у вирішенні актуальних питань життєдіяльності громади у галузі освіти, охорони здоров’я, інфраструктурних проблем, ремонту доріг, природоохоронних заходів та соціального захисту населення.  

Перераховані зловживання, на думку автора та підписантів звернення, є обґрунтованою підставою для оголошення недовіри та відставки Андрія Салякіна з посади.  

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі