Петиція на захист зелених насаджень в Запоріжжі вже отримала понад 2/3 необхідних голосів

Під електронною петицією до міської влади із вимогою встановити у місті Запоріжжі та населених пунктах області мораторій на обрізку усіх дерев, окрім аварійних, триває збір підписів. На сьогодні звернення підтримали понад 600 запоріжців.

Ініціатором та автором звернення є голова Громадської організації «Справжні дії» Валерія Салтан. Саме на офіційному сайті громадського об’єднання було розміщено й триває збір підписів під петицією.  

У зверненні зазначається: попри те, що процедура обрізки зелених насаджень детально визначена у «Правилах утримання зелених насаджень у населених пунктах України», в регіоні реєструються численні випадки порушення технології обрізання. В Запоріжжі та деяких інших містах області склалася проблемна ситуація із безконтрольною обрізкою дерев, яка спричиняє винищення та псування зелених насаджень.

«Обрізку зелених насаджень проводять не спеціалізовані установи, а будь-які особи, установи, організації, які грубо та системно порушують зазначені Правила, обрізка проводиться в будь-яку пору року, замість обрізки дерев проводять видалення дерев що призводить до винищення та псування зелених насаджень, а як наслідок до збитків державному та місцевому бюджету та бюджету територіальних громад.

У зв’язку з цим пропоную встановити мораторій на обрізку усіх дерев, окрім аварійних на території м. Запоріжжя та населених пунктів Запорізької області протягом двох років», - зазначає автор звернення.

Для того, щоб звернення розглянули Запорізький міський голова Володимир Буряк та депутати, воно повинно набрати не менше 750 голосів у термін до 15 березня. Тож ГО «Справжні дії» запрошує запоріжців активно долучатися до ініціативи та підтримувати звернення.

Ознайомитися із повним текстом е-петиції та підтримати її можна за посиланням.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі