На користь дітям: БФ «Справжні дії» допоміг вихованцям Центру розвитку в Михайлівці

Створення сприятливих умов для духовного та фізичного розвитку дітей Запорізького краю є важливим напрямком у діяльності Благодійного фонду «Справжні дії», який очолює Катерина Гуменюк. Фонд був створений у лютому 2019 року, проте до організації активно надходять запити про допомогу та підтримку від місцевих жителів, організацій та закладів області.

На початку квітня до керівництва БФ «Справжні дії» звернулася директор Комунального закладу «Дитячий центр» Михайлівської селищної ради Тамара Заноздра. У  Центрі працює 27 різноманітних секцій, в яких займаються понад 200 дітей з усієї Михайлівки та інших населених пунктів району. Бюджетного фінансування заклад майже не має, тож більшість матеріалів, необхідних вихованцям для виготовлення поробок, працівники «Дитячого фонду» закуповують власним коштом, працюючи фактично на ентузіазмі.

Катерина Гуменюк з власного досвіду знає, якою важливою для дітей є підтримка дорослих і як вона допомагає дитячому таланту розкритися.

«З дітей, в яких вірять, про яких піклуються та яких люблять, виростають впевнені у собі дорослі люди, які, в свою чергу, готові підтримувати та допомагати розвиватися молоді. Тому ми жодної хвилини не сумнівалися – діти повинні бути забезпечені усім необхідним, щоби мати можливість розвиватися, творити, майструвати, малювати та займатися іншими корисними і цікавими для них справами», - зазначила голова Правління БФ «Справжні дії» Катерина Гуменюк.

 

До «Дитячого центру» завітали голова Фонду Катерина Гуменюк, а також координатор проектів БФ «Справжні дії» Юлій Салтан та староста села Тимошівка Михайлівського району Андрій Петров, які системно опікуються підтримкою дітей та молоді Михайлівки.

Тамара Заноздра провела для шанованих гостей екскурсію закладом, із гордістю розповідаючи про здобутки вихованців Центру та жалем про скрутне матеріальне становище в установі. Директорка розказала, що більшість матеріалів для секцій купують самі вчителі за свої кошти, часто використовують під час занять підручні матеріали – наприклад, для техніки пап’є-маше простий туалетний папір. Штори для актової зали пошили самі.

Проте, відчувається, що попри брак коштів, все у «Дитячому центрі» зроблено з любов’ю та турботою про дітей. У вихованців Центру багато дипломів, медалей та подяк, і ще більше прагнення до нових перемог.

За підсумками зустрічі Катерина Гуменюк та Тамара Заноздра підписали Меморандум про співпрацю та соціальне партнерство, яким визначили напрямки подальшої співпраці задля створення сприятливих умов для розкриття творчого потенціалу, фізичного, духовного і культурного розвитку дітей та молоді Михайлівської громади.

«Наш Фонд і надалі буде співпрацювати із «Дитячим центром», щоб допомагати дітям знайти себе, розкрити свій потенціал, отримати нові навички та знання. Ми також тісно співпрацюємо із деякими організаціями Михайлівки, зокрема, «Асоціацією осіб з інвалідністю «Добро», створеною Андрієм Петровим. Тож, цей приїзд не останній і попереду ще багато справ на користь дітей, молоді та громади Михайлівки», - підкреслив Юлій Салтан.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі