До пам’ятки садово-паркового мистецтва Парку Перемоги ще далеко, - депутат Запорізької міськради Володимир Москаленко про новий статус для парку

Щоб запорізький Парк Перемоги став гідним статусу пам'ятки садово-паркового мистецтва, необхідно ще докласти чимало зусиль. Ідея життєздатна, але потребує доопрацювання.

Своє ставлення до ініціативи надати Парку Перемоги статус парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення висловив депутат Запорізької міської ради від ВО «Батьківщина» Володимир Москаленко.

«Я визнаю зусилля відповідних комунальних служб і особливо рядових працівників у створенні та оновлені парку. Але, на мій погляд, парку Перемоги ще далеко до пам'ятки садово-паркового мистецтва», - наголосив Володимир Москаленко в коментарях виданню «Факти Запоріжжя».

Крім того, депутат зауважив, що цей напрямок у нашому місті роками нехтувався, про що свідчить сьогоднішній стан парку. І щоб виправити ситуацію, необхідно докласти чимало зусиль та фінансів.

Нагадаємо, із клопотанням про надання статусу парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення запорізькому Парку Перемоги виступили активісти Громадської організації «Справжні дії».

«Метою ініціативи є збереження лісових насаджень для комфортного відпочинку мешканців Запоріжжя, захист місцевості від забудови, а також покращення умов догляду за соціальним об'єктом», - розповіла голова ГО «Справжні дії» Валерія Салтан.

Зауважимо, Парк Перемоги – найбільший парк міста, який був створений ще 1979 року. Він розташований у центрі Запоріжжя та займає територію понад 50 га. На сьогодні цей парк – одне з улюбленіших місць відпочинку запоріжців. Проте, його стан  викликає багато питань. На території є занедбані та засмічені ділянки, в неналежному стані пішохідні доріжки й тротуари, замало цікавих та зручних майданчиків для відпочинку дітей та дорослих. У проблемному стані знаходиться річка Суха Московка – водойма засмічена, в неї скидаються стічні води каналізації з навколишніх будинків та деяких підприємств.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі