Народився 26 січня 1977 року у м. Запоріжжя, у родині інженерно-технічних робітників. В 1994 pоці закінчив школу № 28    м. Запоріжжя.
Громадянин України.


Освіта:

З 1994 по 1999 рік навчався у Запорізькому державному машинобудівному університеті, здобув кваліфікацію радіоінженера.
У 2009 році закінчив Запорізьку державну інженерну академію, отримав диплом спеціаліста «Промислове та цивільне будівництво», здобув кваліфікацію інженер-будівельник.
В 2010 році закінчив Державній інститут підготовки та перепідготовки кадрів промисловості й отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Металургія чорних металів», здобув кваліфікацію інженер-металург, спеціаліст з чорних металів. З 2017 року є головою Державної екзаменаційної комісії.


Професійна діяльність:

З 2001 року і до тепер працює директором ТОВ «НВКФ «Термо-Інжинирінг». Підприємство спеціалізується на розробці проектної документації на промислове та цивільне будівництво, займається виготовленням металургійного та машинобудівного обладнання, виготовленням вогнетривкої продукції, виконанням монтажних і будівельних робіт на промислових та цивільних об’єктах.

З 2002 року є засновником ТОВ «Український науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут електротермічного устаткування» (промислове та цивільне проектування; розробка конструкторської документації на металургійне обладнання).

Одружений, виховує двох синів.

Реєстрація в системі електронних петицій

Будь-ласка, вказуйте коректну інформацію! За введення неповних або недостовірних даних Ваш обліковий запис може бути заблоковано

Авторизація в системі електронних петицій

Можливість голосувати або подавати петиції мають лише авторизовані користувачі